See other templatesنمایش سایر قالب ها

Menu

در اینجا دموی آنلاین منوی درختی را می توانید ببینید.

منوی درختی آیتم منوهای شما را در یک سلسله مراتب درختی نمایش می دهد که برای پیمایش منو بسیار مفید است. در حالت پیشفرض زیر منوها بسته هستند تا زمانی که شما گزینه والد آن را کلیک کنید.

برای تنظیم منوی درختی فقط کافی است در قسمت پارامترهای ماژول مقدار "پسوند کلاس ماژول" را با مقدار مناسب مقداردهی کنید و  سیستم منو بقیه کار را انجام خواهد داد.

منوی درختی با آیکن و متن غنی شده

در اینجا می توانید منوی درختی با آیکن و متن غنی شده را ببینید.

منوی درختی می تواند آیتم منو ها را با یک آیکن و متن توضیحی نمایش دهد. تقریبا مثل منوی اصلی و منوی کناری

برای تنظیم کردن آیکن ها لازم است که آیتم های منو را دقیقا مثل منوی اصلی تنظیم کنید. توضیحات کاملتری در این باره در مستندات قالب موجود است.

 

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

لورم ایپسوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

با ما تماس بگیرید

آدرس : 26 rue du Chalet, 75010 Paris - France
فکس : +00 (0)1 23 45 6789
موبایل: +00 (0)1 23 45 6789
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

JSN Ares برای هر وب سایت نمونه کار یا وب سایت های برنامه های کاربردی موبایل بسیار مناسب است. JSN Ares داری طرح بندی واکنشگراست و از کامپوننت های K2 و Kunena پشتیبانی می کند.

Top